MORE INFORMATION

MORE INFORMATION

VIDEOMARKETING

We create a real view of Your company in the Internet which brings unforgettable perception for Your customers.

PHOTOGRAPHY

We catch what is the best in Your company - so it proudly presents itself in front of the customer.

GRAPHIC DESIGN

We create Responsive Web Designs and image materials for particular aims.

PROGRAMMING

We create pure and useful code which works for Your image in the Internet - in the invisible way.

About us

Welcome in Painthouse! We are Digital Creative Studio from Poznan, Poland. Our team consist of experienced designers, graphic designers, photographers and programmers. We mainly focus on creating useful projects, which distinguish our Clients in the Internet in a creative and effective way.
Let’s cooperate!

Łukasz Wójcik

Graphic Designer, Art Director & CEO Painthouse

It’s a pleasure for me to invite You to cooperate with our studio. Painthouse is the effect of few years of work and experiences in creating projects for many companies and Advertising Agencies from Poland and from other countries.

- We are creative studio of wide range of possibilities.

Krzysztof Budych

Photographer, Art Director

I hope we could meet at the shoot for your project. I have worked with many brands during photographic sessions and movie plans of famous advertising campaigns. You can count on me – on my knowledge and experience in creating unique projects.

- Every Client and project demands individual treatment in our opinion.

Painthouse’s offer

We specialize in the creation of materials needed for online promotion. We create the shoots for your project. We record videos, we take photos. We design your website from the beginning, focusing especially on its usefulness and attractive appearance. Everything is created and programmed exactly to meet your expectations.

Videomarketing

Tworzymy plany zdjęciowe oraz scenariusze pod spoty reklamowe i filmy wizerunkowe

Fotografia

Wykonujemy sesje wizerunkowe, biznesowe, produktowe oraz relacje z wydarzeń i imprez

Grafika

Projektujemy graficznie strony internetowe oraz materiały wizerunkowe spełniające Twoje oczekiwania

Programowanie

Kreatywnie wykonane projekty trafiają w ręce naszych doświadczonych programistów

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w obszarze kampanii oraz komunikacji w videomarketingu. Aktualnie to najgorętszy trend pojawiający się w internecie. Koszty tworzenia filmów wizerunkowych oraz spotów reklamowych znacznie zmalały w ostatnich latach, coraz większy zaś rozwój technologii i świadomości klienta wymusza przekazywanie najistotniejszych treści w jak najszybszy i atrakcyjny sposób. Idealnym rozwiązaniem jest więc wykorzystanie obrazu filmowego, który w szybki i atrakcyjny sposób przekaże najistotniejsze informacje Państwa klientom. Filmy wizerunkowe szczególną popularnością cieszą się na portalach społecznościowych oraz coraz częściej na stronach internetowych. Koszty takiego filmu są uzależnione od wymagań, jednak z całą pewnością są dostępne dla każdej firmy dbającej o swój wizerunek w internecie.

W ramach naszej współpracy możemy zapewnić Państwu przygotowanie scenariusza filmowego, planu zdjęciowego, zdjęć oraz usługi profesjonalnego motnażu. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt video-fotograficzny oraz najlepsze oprogramowanie. W efekcie otrzymują Państwo profesjonalny obraz swojej firmy, który w jasny sposób komunikuje klientowi czym Państwa firma się zajmuje i co może zaoferować. Stworzony materiał wykorzystujemy głównie do prezentacji na stronie internetowej oraz do promocji w portalach społecznościowych.

W ofercie znajdziecie Państwo:

 • - Produkcja filmów wizerunkowych
 • - Spoty reklamowe
 • - Video na potrzeby internetu
 • - Videoreportarze z pokazów oraz eventów
 • - Montaż i obróbka materiałów video
Zobacz nasze realizacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Podaj swoje dane!

Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Chcielibyśmy Państwa zachęcić do skorzystania z usług fotograficznych naszego studia. Dobrze przemyślana sesja zdjęciowa w najlepszy i najbardziej profesjonalny sposób wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji. Dzięki zaplanowanej sesji zdjęciowej przedstawią Państwo w najlepszy sposób swoją działalność, ofertę oraz produkty.

Aktualnie najbardziej pożądanym trendem w internecie jest wykorzystywanie prawdziwego obrazu naszej działalności. Zdjęcie stockowe, a więc te, które możemy wykupić z bazy zdjęć, często przedstawiają nieprawdziwy obraz funkcjonowania działalności, przez co klient czuje się oszukany. Indywidualne zdjęcia pozwolą Państwu przede wszystkim wyróżnić się w internecie, a także w sposób realny komunikować się ze swoim klientem za pomocą obrazu.

Gdy rozpoczynamy pracę nad Państwa identyfikacją wizualną w pierwszej kolejności skupiamy się na najlepszych wartościach firmy lub produktu, następnie zaś na celu, jakie zdjęcia mają osiągnąć. Specjalnie przygotowany plan zdjęciowy, profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz - oczywiście - nasz doświadczony, kreatywny zespół z całą pewnością zapracują na Państwa wizerunkowy sukces. Materiały zdjęciowe idealnie nadają się do wykorzystania na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.

W ofercie znajdziecie Państwo:

 • - Fotografia wizerunkowa i biznesowa
 • - Fotografia reklamowa i produktowa
 • - Fotografia wnętrz
 • - Fotografia jedzenia
 • - Fotoreportaże z eventów
 • - Obróbka zdjęć
Zobacz nasze realizacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Podaj swoje dane!

Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Jako cyfrowe studio kreatywne w swojej ofercie przede wszystkim posiadamy usługi projektowania graficznego. Wszystkie materiały jakie tworzymy lub otrzymujemy od Państwa muszą trafić pod rękę naszych uzdolnionych projektantów graficznych. Jeżeli potrzebują Państwo nowoczesnej oraz oryginalnej strony internetowej, zaprojektowanej w konkretnym celu i dla konkretnej korzyści, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Bogate doświadczenie oraz setki wykonanych projektów z całą pewnością zapracują również na Państwa sukces wizerunkowy w internecie. Oferujemy projektowanie responsywnych stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz tworzenia całkowitej identyfikacji wizerunkowej.

Internet rozwija się aktualnie w bardzo szybkim tempie, zaś strony internetowe często wyglądają bardzo podobnie. Korzystając z naszych usług mogą Państwo mieć pewność, że zrobimy wszystko, co w naszej kreatywnej mocy, aby projekt graficzny wyróżniał się na tle konkurencji, zaś aktualne trendy i nowoczesne rozwiązania wzbogacały Państwa wizerunek.

Podczas projektowania graficznego naszych stron internetowych staramy się przede wszystkim zrealizować cele, które wspólnie z Państwem określamy na samym początku współpracy. Nieobca jest nam również wiedza z zakresu user experience oraz optymalizacji stron internetowych i pozycjonowania.

W ofercie znajdziecie Państwo:

 • - Projektowanie stron oraz portali internetowych RWD
 • - Projektowanie aplikacji mobilnych Android & iOS
 • - Projektowanie logotypów oraz materiałów reklamowych
 • - Projektowanie graficzne dla potrzeb internetu oraz druku
Zobacz nasze realizacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Podaj swoje dane!

Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Zapewniamy kompleksowe usługi, a zatem znajdziecie Państwo w naszej ofercie również usługi programowania komputerowego. W naszym zespole posiadamy zarówno uzdolnionych programistów Front-End, jak i Back-End, a także pozycjonerów i copywriterów. Na co dzień współpracujemy również z firmą hostingową oraz programistami z firmy blulink.pl.

Oferta nasza jest całościowa - proponujemy Państwu usługi: od stworzenia materiałów wizerunkowych, poprzez projektowanie graficzne, kończąc na programowaniu i wdrożeniu Państwa nowej strony internetowej. Materiały wizerunkowe są równie ważne, co niewidoczny dla potencjalnego klienta kod programistyczny. W tym celu bardzo dbamy o czystość kodu oraz stale inwestujemy i uczymy się nowych technologii.

Dbamy, aby nasze strony i aplikacje webowe poprawnie zachowywały się na wszystkich urządzeniach i aktualnych przeglądarkach internetowych, a także, by były zoptymalizowane do prawidłowego pozycjonowania.

W ofercie znajdziecie Państwo:

 • - Hosting oraz utrzymanie domeny
 • - Programowanie stron internetowych w technologiach HTML5, CSS3, JQuery, SASS
 • - Systemy CMS
 • - Pozycjonowanie SEO
 • - Obsługa Social Media
Zobacz nasze realizacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Podaj swoje dane!

Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Realizacje

Najlepszą formą promocji są nasi zadowoleni klienci. Mieliśmy już okazję pracować z wieloma firmami. Wiemy, że tak naprawdę, to właśnie pomysły biznesowe naszych klientów są najważniejsze. My dodajemy od siebie naszą kreatywność i doświadczenie. Takie połączenie gwarantuje sukces.

Referencje

„Polecam współpracę z firmą Painthouse Digital Creative Studio. Ogromne doświadczenie w branży, poczucie estetyki i zrozumienie potrzeb klienta umożliwiło nam bezproblemowo przebiegającą współpracę, która zaowocowała efektem w pełni odpowidającym potrzebom naszej firmy. Dzięki wyżej wymienionym czynnikom zdecydowaliśmy o zleceniu kolejnych realizacji właśnie firmie Painthouse.”

- TEMPUS GRUPA -

„Realizacja naszej strony internetowej przebiegła bardzo sprawnie i pomyślnie. Zaangażowanie firmy Painthouse oraz fachowe podejście do realizacji naszego zlecenia spełniły wszelkie oczekiwania. Polecamy kompleksowe usługi tego studia”

- INTERLUX -

„Mogę obiektywnie powiedzieć, że ta strona jest w punkt tym czego oczekiwałam, świetna praca. Mogłabym się rozpisywać na temat tego jak ogromne wrażenie na mnie zrobiła w całości, ale przecież to minimalizm jest szczytem wyrafinowania.”

- DESIGNeM -

„Gorąco polecamy. Fachowe podejście od pierwszego kontaktu do samego końca. Efekty pracy zachwyciły nie tylko nas, ale również naszych klientów. Nasza współpraca na pewno się jeszcze na tym nie kończy.”

- DOZO SUSHI BAR -

“Dziękujemy za bardzo dobrą współpracę! Nasz sklep internetowy prezentuje się bardzo oryginalnie. Kolorystyka, logo oraz cała szata graficzna spotkała się z dużą aprobatą naszych klientów. Z całą pewnością polecamy usługi firmy Painthouse”

- SZYKOWNA CHATKA -

“Miło mi polecić Państwu usługi firmy Painthouse. Podczas blisko półrocznej pracy stworzyliśmy kompletny portal przeznaczony dla organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, zaś jej efekty przekroczyły nasze wyobrażenia! Polecam!”

- EIMPREZY -

Współpraca

Proces projektowania rozpoczynamy już na etapie wstępnych rozmów oraz badania Twoich potrzeb.

Do każdego projektu
podchodzimy z
wyczuciem i pasją.

Projektujemy zgodnie
z aktualnymi
trendami.

Realizujemy projekty
w całej polsce i nie
tylko.

Tworzymy content
i korzystamy z pracy
copywriterów.

Używamy nowoczesnych
technologii
programowania.

Wykorzystujemy
wiedzę z zakresu
UX/UI.

Nasi klienci